434 Stig Lindberg 1916-1982 Väggrelief Gustavsberg 1960-tal
Väggplakett tillverkat i glaserat stengods dekorerad med figurer och fåglar
Stämpelsignerad: Stig L
Mått: 38,5 x 38,5 cm
Konditionsrapport: Inga övriga anmärkningar
Stig Lindberg 1916-1982 Wall relief Gustavsberg 1960s
Wall plaque made of glazed stoneware decorated with figures and birds
Stamp signed: Stig L
Dimensions: 38.5 x 38.5 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 2 000 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |