610 Björn Weckström Manschettknappar Sterling silver 1900-tal
Guldsmed född: 1935, Finland, Lapponia
Ett par Manschettknappar tillverkade i sterling silver
Stämplade: Finland, Lapponia
Medföljer originalpåse.
Bredd: 18 mm
Total vikt: 21,6 gram
Konditionsrapport: Personligt monogram, Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Björn Weckström Cufflinks Sterling silver from the 20th century
Goldsmith born: 1935, Finland, Lapland
A pair of cufflinks made in sterling silver
Stamped: Finland, Lapland
Comes with original bag.
Width: 18 mm
Total weight: 21.6 grams
Condition report: Personal monogram, Minor use wear, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |