245 Berit Woelfer Matta 203X134 Röllakan 1900-tal
Ingegerd Silow 1925-2001
Handknuten rölakansmatta med geometrisk dekor
Signerad: BW
Mått: 203 x 134 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Berit Woelfer Carpet 203X134 Röllakan 20th century
Ingegerd Silow 1925-2001
Hand-knotted rug with geometric decor
Signed: BW
Dimensions: 203 x 134 cm
Condition report: Minor wear and tear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |