621 Ring 18K Guld 1900-tal
Ring tillverkad av 18k rött & vitt guld.
Stämplad: 750 GHA
Inre diametermått: 20 mm
Vikt: 1,8 gram
Ring 18K Gold from the 20th century
Ring made of 18k red & white gold.
Stamped: 750 GHA
Inner diameter measurement: 20 mm
Weight: 1.8 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |