32 Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Litografi

1643a_8dc314e7cdaf67d_med.jpeg
  • 1643a_8dc314e7cdaf67d_sm.jpeg
  • 1643b_8dc314e7d193ebb_sm.jpeg
  • 1643c_8dc314e7d6ac789_sm.jpeg

"Bäckflottning" Signerad: Åke Pettersson-Nåw Numrerad: 12/20 Mått bildyta: 40 x 32 cm Mått med ram: 57 x 52 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Lithograph "Log driving" Signed: Åke Pettersson-Nåw Numbered: 136/280 Dimensions image area: 40 x 32 cm Dimensions with frame: 57 x 52 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.

  • Skick:Begagnat

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer