52 Anna Toresdotter Färglitografi

1544a_8dc314f7df3be29_med.jpeg
  • 1544a_8dc314f7df3be29_sm.jpeg
  • 1544b_8dc314f7e8cc40c_sm.jpeg
  • 1544c_8dc314f7f048211_sm.jpeg

Konstnär född: 1956 Landskap Signerad: Anna Toresdotter Daterad: 1988 Numrerad: 59/360 Mått på bildyta: 66 x 48 cm Ramens yttermått: 91 x 71 cm

Konditionsrapport: Mindre ytslitage, glas saknas, slitage på passpartou, inga övriga anmärkningar

Anna Toresdotter Color Lithography Artist born: 1956 Landscape Signed: Anna Toresdotter Dated: 1988 Numbered: 59/360 Dimensions of image area: 66 x 48 cm Dimensions of frame: 91 x 71 cm Conditional report: Minor surface year, wear on passpartou, glass missing, no other remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer