442 Cecilia Sikström Färglitografi
Konstnär född: 1962 Signerad: Cecilia Sikström Numrerad: 130/360 Mått på bildyta: 67 x 45 cm Mått på ram: 91 x 65 cm
Cecilia Sikström Lithography Artist born: 1962 Signed: Cecilia Sikström Numbered: 130/360 Dimensions of picture area: 67 x 45 cm Dimentions of frame: 91 x 65 cm Condition report: No remarks.
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |