133 Cheung Wan Blandteknik på papper
Konstnär född: 1924, Kina "Cattleya" Signerad Mått på bildyta: 59 x 39 cm Mått med ram: 93 x 63 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------------------------------
Cheung Wan Mixed Media on Paper Artist born: 1924 China "Cattleya" Signed Dimensions of image area: 59 x 39 cm Dimensions with frame: 93 x 63 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
*Följerätt tillkommer |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.