4 Erik Persson 1879-1973 Olja på pannå
Naivistisk scen med människor och djur Signerad: E Persson Mått på pannå: 56 x 46 cm Mått med ram: 67 x 57 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Erik Persson 1879-1973 Oil on panel Naivité scene with people and animals Signed: E Persson Dimensions of panel: 56 x 46 cm Dimensions with frame: 67 x 57 cm Condition: Age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |