8 Gärdis Lindgren 1943-2020 Olja på duk

1792a_8dc3248d1711722_med.jpeg
  • 1792a_8dc3248d1711722_sm.jpeg
  • 1792b_8dc3158c7349590_sm.jpeg
  • 1792c_8dc3158c806602a_sm.jpeg
"Höstmorgon" Signerad: Gärdis Mått på duk: 67,5 x 45,5 cm Ej ramad Konditionsrapport: Mindre slitage, mindre färgbortfall, inga övriga anmärkningar ----------------------- Gärdis Lindgren 1943-2020 Oil on Canvas "Autumn morning" Signed: Gärdis Dimensions of canvas: 67.5 x 45.5 cm Unframed Condition report: Some wear, minor paint loss, no other remarks
  • Skick:Begagnat

Värdering3 000 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer