13 Gärdis Lindgren 1943-2020 Olja på duk

1793a_8dc314ddf24ef49_med.jpeg
  • 1793a_8dc314ddf24ef49_sm.jpeg
  • 1793b_8dc314ddf67c742_sm.jpeg
  • 1793c_8dc314ddfb604ac_sm.jpeg
  • 1793d_8dc314ddfebc34f_sm.jpeg
"Morgonvädring i kojan" / "Utsikt" Trompe-l'œil av öppet fönster ut i skog Signerad: Gärdis Daterad: 2009 Mått på duk: 100 x 81 cm Mått med ram: 103 x 84 cm Konditionsrapport: Inga anmärkningar ----------------------- Gärdis Lindgren 1943-2020 Oil on Canvas "Morning air in the hut" / "View" Trompe-l'œil of open window out to a forest Signed: Gärdis Dated: 2009 Dimensions of canvas: 100 x 81 cm Dimensions with frame: 103 x 84 cm Condition report: No remarks
  • Skick:Begagnat

Värdering6 000 - 8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
*Följerätt tillkommer