89 Linnea Jonsson 1910-1999 Olja på Duk
"Mor titta nu är strumpan sönder" Signerad: Linnea Jonsson Mått på duk: 30 x 25 cm Mått med ram: 38 x 33 cm
Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on canvas "Mother look now the sock is torn" Signed: Linnea Jonsson Dimensions of canvas: 30 x 25 cm Dimensions with frame: 38 x 33 cm Condition report: No remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |