137 Okänd Konstnär Blandteknik på Papper
Kinesiskt landskap Otydligt signerad / Okänd konstnär Mått på papper: 67 x 38 cm Mått med ram: 70 x 48 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-------------------------------------------
Unknown Artist Mixed Media on Paper Chinese landscape Unclearly signed/ unknown artist Dimensions of paper: 67 x 38 cm Dimensions with frame: 70 x 48 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.