155 Okänd Konstnär Olja på Pannå
Landskap Signerad: Sundberg Okänd/ Oidentifierad konstnär Mått på pannå: 50 x 41 cm Mått med ram: 74 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unknown Artist Oil on Panel Landscape Signed: Sundberg Unknown / Unidentified artist Dimensions of panel: 50 x 41 cm Dimensions with frame: 74 x 65 cm Condition: Wear on frame, minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |