15 Vladimir Beck Akvarell på Papper
Konstnär född: 1943, Kroatien "Det våras" Signerad: VBeck Mått på bildyta: 28 x 23 cm Mått på papper: 46 x 38 cm
Vladimir Beck Watercolor on Paper Artist born: 1943, Croatia "Spring is coming" Signed: VBeck Dimensions of image area: 28 x 23 cm Dimensions with frame: 46 x 38 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |