476
Longines Damur 18K Guld 1900-tal
Slutpris8 400 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
478
Auguste Moreau Mantelklocka "Allegori för rikedom" Frankrike 1800-talets slut
Slutpris3 000 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
479
Hamilton Fickur 14K Guld 1943
Slutpris7 000 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
480
Baume & Mercier Armbandsur "Clifton" Dual Time Automatic 2000-tal
Slutpris12 000 SEK
Värdering15 000 - 20 000 SEK
481
Omega Seamaster Damur 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
477
Omega Seamaster De Ville Armbandsur 1970-tal
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
482
Breitling Callisto Chronograph Armbandsur 1900-tal
Slutpris6 000 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
483
Eterna-Matic Armbandsur 14K Guld 1900-tal
Slutpris2 800 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
484
Ciny Prestige Damur 18K Guld med briljanter 1900-tal
Slutpris18 000 SEK
Värdering25 000 - 30 000 SEK