91 Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Älgjakt"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 175/220
Mått bildyta: 44 x 33 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"Moose Hunting"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 175/220
Image area dimensions: 44 x 33 cm
Loose leaf
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |