134 Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Upptag med schillerströvare"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 275/280
Mått bildyta: 47 x 34 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"Retrive with a Schiller Hound"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 275/280
Image area dimensions: 447 x 34 cm
Loose leaf
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |