68 Harald Klinckowström 1897-1973 Olja på duk
Fjällmotiv
Signerad: H. Klinckowström
Daterad: 1929
Mått på duk: 92 x 67 cm
Mått inkl ram: 97 x 73 cm
Harald Klinckowström 1897-1973 Oil on canvas
Mountain motif
Signed: H. Klinckowström
Dated: 1929
Dimensions of canvas: 92 x 67 cm
Dimensions including frame: 97 x 73 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |