128 Kristina Nilsdotter Akryl på pannå 2013
Konstnär född: 1966
"Apan"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2013
Mått på pannå: 120 x 60 cm
Mått inkl ram: 124 x 64 cm
Kristina Nilsdotter Akrylic on panel 2013
Artist born: 1966
"The monkey"
Signed: K Nilsdotter
Dated: 2013
Dimensions of panel: 120 x 60 cm
Dimensions including frame: 124 x 64 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |