75 Mauritz Lundberg 1924–2002 Blandteknik på Pannå
"Det strala ljusets monument i den ultrainsynistiska morgonstaden"
Märkt: Mauritz Lundberg
Daterad: 1984
Mått på pannå: 60 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
-----------------------------
Mauritz Lundberg 1924–2002 Mixed Media on Panel
"Det strala ljusets monument i den ultrainsynistiska morgonstaden"
Marked: Mauritz Lundberg
Dated: 1984
Dimensions of panel: 60 x 50 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
*Följerätt tillkommer |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.