137 Oidentifierad konstnär Irene Olja på duk
"Fågel Fenix"
Signatur: Irene
Datering: 1967
Mått på duk: 67 x 53 cm
Mått inkl ram: 70 x 55 cm
Unidentified artist Irene Oil on canvas
"Bird Phoenix"
Signature: Irene
Date: 1967
Dimensions of canvas: 67 x 53 cm
Dimensions including frame: 70 x 55 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |