172 Peter Borotinskij Olja på duk
Peter Borotinskij född 1948
Landsbygd
Signerad: Peter Borotinskij
Daterad: 1991
Mått på duk: 80 x 70 cm
Mått inkl ram: 92,5 x 83 cm
Peter Borotinskij Oil on canvas
Peter Borotinskyi born in 1948
Countryside
Signed: Peter Borotinsky
Dated: 1991
Dimensions of canvas: 80 x 70 cm
Dimensions including frame: 92.5 x 83 cm
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |