409 Rosenthal Figurin Flamingo Porslin 1900-tal
Figurin i porslin föreställandes en flamingo.
Märkt: Rosenthal
Höjd: 18 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------------------------------------------------
Rosenthal Figurine Flamingo Porcelain 20th Century
Figurine made of porcelain representing a flamingo.
Marked: Rosenthal
Height: 18 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.