74 Rudolf Lindqvist 1917-2000 Olja på Duk
Flottare
Signerad: Rudolf Lindqvist
Mått på duk: 80 x 60 cm
Mått med ram: 92 x 72 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Rudolf Lindqvist 1917-2000 Oil on Canvas
Timber floaters
Signed: Rudolf Lindqvist
Dimensions of canvas: 80 x 60 cm
Dimensions with frame: 92 x 72 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |