10
Torfrid Olsson 1913-2003 Tusch på papper
Slutpris800 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
136
Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
158
Okänd konstnär Akvarell på papper 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
39
Torgny Forsberg 1920-1992 Akryl på pannå
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
97
Carl Månsson 1892-1976 Olja på duk
Slutpris2 000 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK