103 Astri Bergman-Taube 1898-1980 Väggreliefer Brons (3st)

3714a_8dc74bca65d5751_med.jpeg
  • 3714a_8dc74bca65d5751_sm.jpeg
  • 3714b_8dc74bcaadc7ecf_sm.jpeg
  • 3714c_8dc74bcac7eef9b_sm.jpeg
  • 3714d_8dc74bcae2de30e_sm.jpeg
  • 3714e_8dc74bcaf8e2394_sm.jpeg
  • 3714f_8dc74bcb17372a4_sm.jpeg
  • 3714g_8dc74bcb3aa8e36_sm.jpeg
  • 3714h_8dc74bcb5135ff4_sm.jpeg
  • 3714i_8dc74bcb6c8e1d1_sm.jpeg
  • 3714j_8dc74bcb88cb775_sm.jpeg

Brons på svart skiffer.

Signerad: Astri Bergman Taube-77

Numrerad upplaga.

Totalmått / stycke: 55 x 35 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Astri Bergman Taube 1898-1980 Wall reliefs Bronze (3pcs)

Bronze on black slate.

Signed: Astri Bergman Taube-77

Numbered edition.

Total dimensions / piece: 55 x 35 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks.

    Värdering1 500 - 2 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer