623 Glycine Damur 18K Guld 1900-tal
Mekaniskt urverk, boett & länk tillverkade av 18K Guld.
Stämplad.
Längd: 17 cm
Vikt: 20,3 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Glycine Ladies 18K Gold from the 20th century
Mechanical movement, case & link made of 18K Gold.
Stamped.
Length: 17 cm
Weight: 20.3 grams
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Värdering | 6 000 - 8 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |