619
Tissot Damur 18K Guld 1900-tal
Slutpris9 000 SEK
Värdering7 000 - 8 000 SEK
620
Certina 1888 DS Action Chronograph 2011
Slutpris3 400 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
623
Glycine Damur 18K Guld 1900-tal
Slutpris8 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
621
Armbandsur Tissot Seastar PR 516
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
624
Slutpris3 000 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
622
Omega Armbandsur 1950-tal
Slutpris3 800 SEK
Värdering3 000 - 3 500 SEK
625
S.U.F Fickur / Mormorsur 14K Guld 1900-tal
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
626
Bordspendyl Louis XVI-stil 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
627
Reseur / Vagnsklocka Junghans Tyskland 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
628
H Stern Armbandsur / Damur 2000-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
629
Raymond Weil Armbandsur / Damur 18K Guld 1900-tal
Slutpris2 600 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
630
Samling Fickur 1900-tal (10st)
Slutpris3 000 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
631
Samling Fickur 1900-tal (12st)
Slutpris2 800 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK