647 Halsband 14K Guld med safirer 1900-tal
Halsband tillverkad av 14k Guld besatt med safirer.
Stämplad.
Längd: 51 cm
Vikt: 4 gram
Necklace 14K Gold with sapphires from the 20th century
Necklace made of 14k Gold studded with sapphires.
Stamped.
Length: 51 cm
Weight: 4 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |