45 Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi

3764a_8dc70e17e421438_med.jpeg
  • 3764a_8dc70e17e421438_sm.jpeg
  • 3764b_8dc70e11f1bee6a_sm.jpeg
  • 3764c_8dc70e12035dc09_sm.jpeg

"Senhöst"

Signerad: S. Fager

Daterad: 1987

Numrerad: 12/185

Mått på bildyta: 75 x 59 cm

Mått med ram: 80 x 64 cm

Sixten Fager 1920-2010 Color lithography

"Late autumn"

Signed: S. Fager

Dated: 1987

Numbered: 12/185

Image area dimensions: 75 x 59 cm

Dimensions with frame: 80 x 64 cm

Condition report: No remarks

    Värdering1 000 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    *Följerätt tillkommer