312
Spegel "Rakel" AB Nybrofabriken 1950/60-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 2 000 SEK
313
Spegel rokokostil 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering2 000 - 3 000 SEK
314
Spegel rokokostil 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
315
Spegellampett 1800-talets slut
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
317
Bordsspegel rokokostil omkring 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
318
Spegel på stativ 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
319
Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)
Slutpris250 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
320
Spegel rokoko-stil 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
321
Spegel sengustaviansk England 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK