372
Taklampor Zero modell "5080" 1980-tal (3 st)
Slutpris400 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
373
Kandelabrar Gusum Nr 21 1900-talets början
Slutpris1 800 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
368
Josef Frank Taklampor "2162" Firma Svenskt Tenn 1900-tal (2 st)
Slutpris2 800 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
374
Bordslampa Mansard Paris 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
375
Taklampa "Dale Tiffany" USA 1980-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 500 - 2 000 SEK
376
Taklampor Jugend 1900-tal (2 st)
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
377
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
378
Kandelaber Haga mässing 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK