296 Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hallmöbel 1960/70-tal (2 delar)
Sideboard med spegel från GT Ateljé, Hovmantorp
Stomme och spegelram i teak med koppardetaljer
Konsolbord med tre lådor
Höjd sideboard: 45 cm
Längd sideboard: 116 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hall furniture 1960s/70s (2 parts)
Sideboard with mirror from GT Ateljé, Hovmantorp
Frame and mirror frame in teak with copper details
Console table with three drawers
Sideboard height: 45 cm
Sideboard length: 116 cm
Condition report: Age-based wear, marks and scratches, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |