285 Fåtölj Bröderna Andersson Ekenässjö 1950/60-tal
Stomme av teak med fast stoppad sits och grå tygklädsel
Brickmärkt: Bröderna Anderssons industrier i Ekenässjön AB
Höjd: 78 cm
Bredd: 74 cm
Sitthöjd: 45 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
--------------------------------
Armchair Bröderna Andersson Ekenässjö 1950s/60s
Teak frame with fixed upholstered seat and gray fabric upholstery
Plate marked: Bröderna Andersson's industries in Ekenässjön AB
Height: 78 cm
Width: 74 cm
Seat height: 45 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.