248 Kinesisk Väggbonad Silke 1900-tal
Väggbonad tillverkad i Kina av silke med motiv föreställande en fågel.
Mått: 61 x 61 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Chinese Wall Tapestry Silk from the 20th century
Wall hanging made in China from silk with a motif representing a bird.
Dimensions: 61 x 61 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |