625 Ring 18K Guld med briljantslipade diamanter 1900-tal
Stämplad: 18K GHA
Inre diametermått: 20 mm
Vikt: 5,1 gram
Ring 18K Gold with brilliant-cut diamonds from the 20th century
Ring made of 18K Red gold set with several smaller brilliant-cut diamonds.
Stamped: 18K GHA
Inner diameter measurement: 20 mm
Weight: 5.1 grams
Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |