219 Värmeplatta / kök mässing Tyskland 1900-tal
Handhållen värmeplatta tillverkad i massiv mässing
Löstagbar avställningsyta och hållare för värmeljus
Längd: 23 cm
Höjd: 7 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------
Heating plate / kitchen brass Germany 20th century
Hand-held heating plate made of solid brass
Removable storage surface and holder for tealights
Length: 23 cm
Height: 7 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.