216
Bölebyns Garveri Ryggsäck läder 1990-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
217
Ryggsäck "Raindeer" Keros 1900-tal
Slutpris750 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
218
Jaktryggsäck skinn 1900-talets mitt
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
219
Värmeplatta / kök mässing Tyskland 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK