254
Spegel Sengustaviansk omkring 1800
SlutprisInga bud
Värdering4 000 - 5 000 SEK
255
Spegellampett 1800-talets slut
Slutpris750 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
256
Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
257
Spegel rokoko-stil 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
258
Bordsspegel rokokostil omkring 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 200 - 1 500 SEK
259
Spegel på stativ 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 200 SEK
260
Spegel rokokostil 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
261
Spegel rokokostil 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
262
Spegel "Rakel" AB Nybrofabriken 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK