206
Torfrid Olsson 1913-2003 Tusch på papper
Final bid700 SEK
Est800 - 1,000 SEK
207
Greta Wennberg Pastell på papper
Final bid700 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
208
Okänd Konstnär Olja på Pannå
Starting bid100 SEK
Est800 - 1,000 SEK
442
Cecilia Sikström Färglitografi
Final bid1,800 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
15
Vladimir Beck Akvarell på Papper
Final bid500 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
72
Pelle Åberg 1909-1964 Olja på Pannå
Final bid2,000 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
48
Maj Enderstein 1926-2018 Olja på Duk
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
41
Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK