476
Longines Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid8,400 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
478
Auguste Moreau Mantelklocka "Allegori för rikedom" Frankrike 1800-talets slut
Final bid3,000 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
479
Hamilton Fickur 14K Guld 1943
Final bid7,000 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
480
Baume & Mercier Armbandsur "Clifton" Dual Time Automatic 2000-tal
Final bid12,000 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
481
Omega Seamaster Damur 1900-tal
Final bid800 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
477
Omega Seamaster De Ville Armbandsur 1970-tal
Final bid5,000 SEK
Est2,000 - 3,000 SEK
482
Breitling Callisto Chronograph Armbandsur 1900-tal
Final bid6,000 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
483
Eterna-Matic Armbandsur 14K Guld 1900-tal
Final bid2,800 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK
484
Ciny Prestige Damur 18K Guld med briljanter 1900-tal
Final bid18,000 SEK
Est25,000 - 30,000 SEK