312
Spegel "Rakel" AB Nybrofabriken 1950/60-tal
Est1,500 - 2,000 SEK
313
Spegel rokokostil 1900-tal
Est2,000 - 3,000 SEK
314
Spegel rokokostil 1900-tal
Final bid100 SEK
Est800 - 1,000 SEK
315
Spegellampett 1800-talets slut
Est1,000 - 1,200 SEK
317
Bordsspegel rokokostil omkring 1900-tal
Est1,200 - 1,500 SEK
318
Spegel på stativ 1900-tal
Est1,000 - 1,200 SEK
319
Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)
Final bid250 SEK
Est800 - 1,000 SEK
320
Spegel rokoko-stil 1900-tal
Final bid400 SEK
Est1,200 - 1,500 SEK
321
Spegel sengustaviansk England 1900-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,200 - 1,500 SEK