308
Ryggsäck "Kero" Renskinn 1900-tal
Final bid700 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
310
Värmeplatta / kök mässing Tyskland 1900-tal
Est800 - 1,000 SEK
311
Jaktryggsäck skinn 1900-talets mitt
Final bid500 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
307
Snowboard "Burton Performer" Vermont U.S.A 1970/80-tal
Final bid16,500 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
309
Damcykel "Alfa" Olof Engström Trollhättan 1936
Final bid1,900 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK