619
Tissot Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid9,000 SEK
Est7,000 - 8,000 SEK
620
Certina 1888 DS Action Chronograph 2011
Final bid3,400 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
623
Glycine Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid8,200 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
621
Armbandsur Tissot Seastar PR 516
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
624
Final bid3,000 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
622
Omega Armbandsur 1950-tal
Final bid3,800 SEK
Est3,000 - 3,500 SEK
625
S.U.F Fickur / Mormorsur 14K Guld 1900-tal
Final bid2,000 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
626
Bordspendyl Louis XVI-stil 1800-tal
Final bid1,000 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
627
Reseur / Vagnsklocka Junghans Tyskland 1900-talets första hälft
Est800 - 1,000 SEK
628
H Stern Armbandsur / Damur 2000-tal
Final bid1,500 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
629
Raymond Weil Armbandsur / Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid2,600 SEK
Est1,200 - 1,500 SEK
630
Samling Fickur 1900-tal (10st)
Final bid3,000 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
631
Samling Fickur 1900-tal (12st)
Final bid2,800 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK