308
Ryggsäck "Kero" Renskinn 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
310
Värmeplatta / kök mässing Tyskland 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering800 - 1 000 SEK
311
Jaktryggsäck skinn 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
307
Snowboard "Burton Performer" Vermont U.S.A 1970/80-tal
Slutpris16 500 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
309
Damcykel "Alfa" Olof Engström Trollhättan 1936
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK