206
Torfrid Olsson 1913-2003 Tusch på papper
Slutpris700 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
207
Greta Wennberg Pastell på papper
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
208
Okänd Konstnär Olja på Pannå
Startbud100 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
442
Cecilia Sikström Färglitografi
Slutpris1 800 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
15
Vladimir Beck Akvarell på Papper
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
72
Pelle Åberg 1909-1964 Olja på Pannå
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
48
Maj Enderstein 1926-2018 Olja på Duk
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
41
Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK