547
Fickur 14K Guld 1895
Final bid6,600 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
549
Omega Damur 1900-tal
Final bid500 SEK
Est800 - 1,000 SEK
550
Tissot Fickur 14K Guld 1900-tal
Final bid9,200 SEK
Est7,000 - 8,000 SEK
551
Omega Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid2,800 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
553
Reseur / Vagnsklocka Junghans Tyskland 1900-talets första hälft
Est800 - 1,000 SEK
556
Longines Conquest Armbandsur 2020
Final bid5,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
554
Omega Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid16,500 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
552
Armbandsur Omega Automatic Geneve 1900-tal
Final bid3,000 SEK
Est1,500 - 2,000 SEK
555
Longines Damur 18K Guld 1900-tal
Final bid1,800 SEK
Est1,200 - 1,500 SEK
559
Baume & Mercier Armbandsur "Clifton" Dual Time Automatic 2000-tal
Final bid5,200 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
557
Zenith Fickur Turkiska Järnvägen 1900-tal
Final bid900 SEK
Est800 - 1,000 SEK
560
Auguste Moreau Mantelklocka "Allegori för rikedom" Frankrike 1800-talets slut
Final bid1,800 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
562
Eterna-Matic Armbandsur 14K Guld 1900-tal
Final bid4,400 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK
563
Breitling Callisto Chronograph Armbandsur 1900-tal
Final bid7,600 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
564
Omega Damur 18K Guld 1960
Final bid1,600 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK