Webauktion 29:e Februari 2024
Kortast tid kvar
510
Samling Te-och Kaffeskedar Silver (35 st)
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
511
Ring 18K Vitt guld med briljantslipade diamanter 1975
Slutpris2 600 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
512
R+R Sweden Skulptur Brons 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
15
Vladimir Beck Akvarell på Papper
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
447
Bengt Olof Tallroth Kniv 2000-tal
Slutpris1 900 SEK
Värdering2 000 - 2 500 SEK
317
Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Slutpris15 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK
72
Pelle Åberg 1909-1964 Olja på Pannå
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
48
Maj Enderstein 1926-2018 Olja på Duk
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK
41
Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 - 1 200 SEK