Webauktion 29:e Februari 2024
Ending soonest
510
Samling Te-och Kaffeskedar Silver (35 st)
Final bid2,600 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
511
Ring 18K Vitt guld med briljantslipade diamanter 1975
Final bid2,600 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
512
R+R Sweden Skulptur Brons 2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
15
Vladimir Beck Akvarell på Papper
Final bid500 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
447
Bengt Olof Tallroth Kniv 2000-tal
Final bid1,900 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
317
Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Final bid15,000 SEK
Est20,000 - 25,000 SEK
72
Pelle Åberg 1909-1964 Olja på Pannå
Final bid2,000 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
48
Maj Enderstein 1926-2018 Olja på Duk
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
41
Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
Final bid600 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK